KONST / Litografier / Färglitografi 14652119
nr 1465 2119
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Försök till lito som aldrig blev utförd 70-talet, nätläggning storskärgården". Signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 23x35cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:45:32
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson